ژوئن 17 2018 0دیدگاه
اجاره دیزل ژنراتور

اجاره دیزل ژنراتور در مدل های مختلف

اجاره دیزل ژنراتور برای مشتریانی که به ژنراتور دیزلی نیاز دارند این امکان را می دهد تا بدون صرف هزینه های بسیار زیاد برای خرید ژنراتور دیزلی آنها را اجاره کنند تا در هزینه ها صرفه جویی شود.

در مقالات قبل در مورد مقایسه مدل های مختلف برای اجاره دیزل ژنراتور اطلاعاتی کسب کردید، در این مقاله نیز می خواهیم مدل های دیگر دیزل ژنراتور را برای اجاره کردن مقایسه کنیم.

اجاره دیزل ژنراتور مدل 100 کیلو واتی

این نوع دیزل ژنراتور به طور اتوماتیک خاموش می شود و در مواقع ضروری قطع می شود. تغییر ولتاژ در این دستگاه دیزل ژنراتور به صورت انتخابی است. اجاره دیزل ژنراتور 100 کیلو واتی دارای ویژگی های دیگری نظیر خروجی های متعدد و ریموت کنترل اتوماتیک برای خاموش و روشن کردن ژنراتور دیزلی است. صفحه کنترل دارای در قابل قفل شدن، و تماشا از پنجره است. اجاره دیزل ژنراتور در تانکر های سوخت در غلتگاه دستگاه ساخته شده اند. تنظیم کننده ولتاژ با 1% ولتاژ را کنترل می کند.

اجاره دیزل ژنراتور مدل 1000 کیلو واتی

وقتی شغل شما نیازمند این است تا اجاره دیزل ژنراتور را انجام دهید، می توانید با برقراری ارتباط با این مرکز اجاره دیزل ژنراتور را داشته باشید و در فعالیت های صنعتی که دارید ژنراتور های دیزلی از 25 کیلو وات تا 2000 کیلو وات را اجاره کنید. این ولتاژ های متعدد روی یدک کش های بزرگراه ها نصب شده اند. مدت زمانی که می توان از این یدک کش ها استفاده کرد بسیار زیاد است. به طوری که در اجاره دیزل ژنراتور مدل 1000 کیلو واتی بیش از 24 ساعت یک یدک کش سوخت دارد.

اجاره دیزل ژنراتور مدل 125کیلو واتی

با اجاره این مدل دیزل ژنراتور می توانید ولتاژ  آن را بین 380 تا 440 درجه تغییر دهید. با 50 % شارژ 41 ساعت کارکرد این مدل دیزل ژنراتور است. ظرفیت سوخت این مدل دیزل ژنراتور 697 لیتر است. در اجاره این مدل دیزل ژنراتور به مشخصات فیزیکی آن دقت کنید.

  • طول دیزل ژنراتور:3.26
  • عرض دیزل ژنراتور: 1.20
  • ارتفاع دیزل ژنراتور: 2.09
  • وزن دیزل ژنراتور بدون سوخت : 2420
  • وزن دیزل ژنراتور با سوخت: 2992

با مطالعه از مطلب بالا می توانید در اجاره دیزل ژنراتور بهترین انتخاب را داشته باشید.

modir