آگوست 26 2018 0دیدگاه
اجاره دیزل ژنراتور

اجاره دیزل ژنراتور و نگهداری از ژنراتور های دیزلی( بخش پنجم)

اجاره دیزل ژنراتور به شما کمک می کند کمتر مشکل قطع برق داشته باشید. با اجاره دیزل ژنراتور می توانید از قطع برق خلاصی پیدا کنید و در کسب و کار و جریان زندگی به مشکل قطع برق بر نخورید. با مطالعه مقالات سایت می توانید اطلاعات بسیار جالب و مفیدی در مورد نحوه اجاره دیزل ژنراتور کسب کنید. و آگاهی های لازم در این مورد را به دست آورید. قبلا در مورد اجاره دیزل ژنراتور و نگهداری از ژنراتور های دیزلی اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دادیم در ادامه نیز می خواهیم شما را با نحوه مراقبت و رسیدگی به ژنراتور دیزلی بیشتر آشنا کنیم.

سرویس سیستم خنک کننده در اجاره دیزل ژنراتور

هنگامی که ژنراتور دیزلی خاموش است سطح ماده خنک کننده را چک کنید. بعد از این که موتور ژنراتور دیزلی سرد شد درپوش سیستم خنک کننده را بر دارید. اگر لازم بود ماده خنک کننده به مخزن آن اضافه کنید تا حدود ¾ مخزن خنک کننده داشته باشد. موتور دیزل ژنراتور به خاطر کارکرد سنگینی که دارد به ترکیب آب، ماده سرد کننده و ضد یخ نیاز دارد. از حلال های سرد کننده ایی برای ژنراتور دیزلی استفاده کنید که تولید کننده های موتور ژنراتور دیزلی پیشنهاد داده اند.

بیرون رادیاتور یا سیستم خنک کننده  را بررسی کنید تا اگر ایرادی داشت از آن مطلع شوید. با یک دستمال تمیز و لطیف اطراف رادیاتور را پاک کنید تا هیچ جایی از سیستم خنک کننده خاک نگرفته باشد. مراقب باشید به پره ها آسیبی وارد نشود. اکر امکانش بود از کمی آب یا بخار آب برای تمیز کردن رادیاتور استفاده کنید.

سرویس سیستم سوخت در اجاره دیزل ژنراتور

سوخت دیزل یکی از بهترین انواع سوخت محسوب می شود و باکتری هایی که در سوخت دیزل رشد می کنند می توانند نقش مهمی در آب و هوای گرم داشته باشند. اگر از سوخت ژنراتور دیزلی برای مدت 3 تا 6 ماه استفاده نکردید به طور مرتب آن را چک کنید.

modir