سپتامبر 25 2018 0دیدگاه
اجاره دیزل ژنراتور یانمار

با بهترین ژنراتور های برای اجاره دیزل ژنراتور آشنا شوید( بخش چهارم)

قبل از اجاره دیزل ژنراتور چه کارهایی باید انجام دهید؟ شناخت و آگاهی از انواع ژنراتور های مختلف به شما کمک می کند تا برای اجاره دیزل ژنراتور بهترین انتخاب ها را داشته باشید و دیگر مشکلی با قطع برق نداشته باشید.

همانطور که می دانید اجاره دیزل ژنراتور بسیار بهتر به صرفه تر از خرید ژنراتور دیزلی است و شما می توانید با پرداخت هزینه های کمتر از خرید هر مدل مولد برقی را که دوست داشته باشید با توجه به نیاز شما به برق با اجاره دیزل ژنراتور براورده شود.

در مقالات قبل شما را با بهترین ژنراتور های برای کرایه و اجاره دیزل ژنراتور آشنا کردیم همچنین موفق شدید اطلاعاتی در مورد تعمیرات و نگهداری ژنراتور های دیزلی به دست آورید. در ادامه با ما همراه باشید تا انواع دیگری از بهترین ژنراتور های دیزلی را به شما معرفی کنیم تا آگاهی های لازم در مورد ژنراتور های دیزلی را کسب کنید.

آشنایی با اجاره دیزل ژنراتور یانمار

ژنراتور های دیزلی یانمار جزو متنوع ترین ژنراتور ها و تولید کننده های برق به حساب می آیند. اجاره دیزل ژنراتور یانمار بسیار برای کشتیرانی ها و صنایع نیازمند به ژنراتور های دیزلی مناسب است و بیشتر برای اینطور مکان ها کرایه یا خریداری می شود. اگر به دنبال یک ژنراتور پر قدرت هستید می خواهید چراغ هایتان هرگز خاموش نشوند با اجاره دیزل ژنراتور یانمار این اطمینان را داشته باشید که هیچ گاه دچار قطع برق نخواهید شد.

برخی ویژگی های ژنراتور دیزلی یانمار با قدرت 8 کیلو وات

موتور های صنعتی ژنراتور دیزلی 9 کیلو واتی یانمار

موتور های این نوع ژنراتور دیزلی دارای بیشترین استاندارد های جهانی است.

دارای سیستم مخصوصی برای کنترل لرزش و کاهش لرزش های موجود.

سیستم کنترل ژنراتور دیزلی یانمار

دارای سیستم روشن کردن دیجیتالی

سیستم تنظیمات  این مدل ژنراتور دیزلی چند زبانه است.

modir