سپتامبر 17 2018 0دیدگاه

با بهترین ژنراتور ها برای اجاره دیزل ژنراتور آشنا شوید( بخش دوم)

آیا می دانید چطور می توانیم بهترین ژنراتور های تولید کننده برق را برای اجاره دیزل ژنراتور بشناسیم؟ در مقالات قبل علاوه بر اینکه نحوه تعمیر و نگهداری از ژنراتور های دیزلی را به شما آموزش دادیم، شما را با انواع مختلف ژنراتور های دیزلی آشنا کردیم و اطلاعات جامعی را در مورد اجاره دیزل ژنراتور در اختیار شما عزیزان قرار دادیم.

حال اگر می خواهید بدانید که چطور باید ژنراتور های دیزلی را بشناسید تا هنگام اجاره دیزل ژنراتور بهترین تصمیم را بگیرید با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در این مورد کسب کنید.

همانطور که قبلا هم گفتیم چند مدل از بهترین ژنراتور ها و دستگاه های مولد برق عبارت اند از:

  • ژنراتور های کامینز
  • ژنراتور های جاندیر
  • ژنراتور های میتسوبیشی
  • ژنراتور های پرکینز
  • ژنراتور های ولوو
  • ژنراتور های یانمار

اجاره دیزل ژنراتور جاندیر

ژنراتور ها و دستگاه های مولد برق جاندیر موتور بسیار پر قدرتی دارند. علاوه بر این آنها بسیار سبک، کم جا و همچنین تقریبا بی صدا هستند. موتور این نوع ژنراتور دیزلی از طریق گوشی موبایل و کامپیوتر شما قابل کنترل و تنظیم است. در مواقع لزوم این نوع ژنراتور به گوشی موبایل شما هشدار می دهد.

این نوع ژنراتور دیزلی دارای ویژگی های بسیار متنوع و متفاوتی است که باعث می شود بتوانید سال ها از این ژنراتور استفاده کنید. برخی از این ویژگی ها عبارت اند از بی صدا بودن و کانوپی بودن این نوع ژنراتور دیزلی، جنس بدنه مرغوب و با کیفیت ژنراتور دیزلی و سایر ویژگی هایی که باعث می شود ژنراتور دیزلی سال ها قابل استفاده باشد.

اجاره دیزل ژنراتور کامینز

نوع دیگری از بهترین ژنراتور های دیزلی اختصاص می یابد به ژنراتور و دستگاه مولد برق  کامینز. این نوع زنراتور دیزلی آمریکایی است. و برای استفاده در خانه ها و شرکت ها بسیار مناسب است. حالت Standby این نوع ژنراتور دیزلی بسیار پر طرفدار است. ژنراتور دیزلی کامینز به خاطر استقامت و کارکرد بسیار عالی که دارد شناخته شده است.

modir