اجاره دیزل ژنراتور

اجاره دیزل ژنراتور

ژنراتور دیزلی دستگاهی است که برق تولید می کند و در مناطقی استفاده میشود که تا بحال در آن مکان

برق انتقال نیافته و یا استفاده از برق شهری هزینه ای گزاف را برای آن محیط به دنبال دارد و استفاده از برق شهری صرفه اقتصادی ندارد.

آیا می دانید دیزل ژنراتور در چه جاهایی کاربرد دارد؟ ژنراتور های دیزلی در مکان هایی مانند معادن،تالارها، بیمارستان ها،فرودگاه ها و کارخانجات صنایع غذایی، مورد استفاده قرار می گیرند.

پیشنهاد ما برای استفاده کاربردی این اماکن از برق، استفاده از دیزل ژنراتور کامینز است که با توجه به ساختار و طراحی مقاوم در شرایطی سخت استفاده میشود.

دیزل ژنراتور کامینزحتی در مراکز خاص که نیاز ویژه ای به وجود برق دارند مورد استفاده قرار می گیرد تا  به دستگاه های صنعتی آسیبی وارد نشود. این مدل دیزل ژنراتور علاوه بر جلوگیری از آسیب های صنعتی و اقتصادی از آسیب های انسانی نیز جلوگیری می کند.

قبل از خرید دیزل ژنراتور باید اول حد نیازتان از دیزل ژنراتور را مشخص کنید شاید لازم نباشد که حتما هزینه کنید و ژنراتور دیزلی را بخرید شاید بتوانید با اجاره دیزل ژنراتور به خواسته خود برسید.

برخی فواید استفاده از دیزل ژنراتور عبارت اند از:

در مقایسه با ژنراتور بنزینی ( مولد برق)، ژنراتور دیزلی بسیار قدرتمند تر است و همچنین از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه تر از ژنراتور های بنزینی است. زیرا سوخت ژنراتور بنزینی بسیار گران تر از دیزل است.

موتور ژنراتور دیزلی بسیار کم مصرف است. موتور این نوع ژنراتور بسیار بادوام و مقاوم است و بی وقفه کار می کند.

شما مدت زمان بیشتری می توانید از ژنراتور دیزلی استفاده کنید. مقاومت و استحکام این نوع ژنراتور بسیار بالا و مورد قبول بیشتر افرادی که ژنراتور دیزلی را اجاره کرده اند یا خریداری کرده اند، قرار گرفته است.

روغن کاری و تعمیرات موتور دیزل ژنراتور بسیار آسان تر است. زیرا موتور دیزل ژنراتور کاربراتوری نیست، و شمع ندارد. به علاوه ژنراتور های بنزینی به راحتی آسیب می بینند و شکسته می شوند زیرا گرما و حرارت بسیار بالایی را در هنگام کار تولید می کنند.

طول عمر دیزل ژنراتور بسیار بیشتر از ژنراتور های بنزینی است.

قبل از خرید یا اجاره دیزل ژنراتور باید به این نکته توجه داشته باشید که چه نوع ژنراتوری مورد نیاز شما است، آیا شما ژنراتور دیزلی می خواهید یا ژنراتور بنزینی ( مولد برق). باید در نظر بگیرید که می خواهید از چه نوع سوختی برای ژنراتور استفاده کنید. و محل مورد نظرتان به چه مقدار نیرو و قدرتی نیاز دارد.

سوخت دیزل از نفت خام به دست می آید، این نوع سوخت از تقطیر کردن  با بالا بردن دما بین 250 درجه سانتی گراد تا 350 درجه سانتی گراد به دست می آید. از سوخت دیزل علاوه بر استفاده در ژنراتور ها در خودرو ها، ماشین آلات صنعتی، کامیون ها و کشتی ها و… . استفاده می شود.

آخرین مقالات